بلاگ

اطلاعاتی در مورد دوربین های مدار بسته با قابلیت تشخیص چهره

دوربین های مدار بسته به یکی از محبوب ترین وسایل امنیتی در سراسر جهان تبدیل شده اند که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. دوربین های مدار بسته روز به روز در حال پیشرفت هستند و امکانات و ویژگی های جدیدی به این دوربین ها در حال اضافه شدن می باشد. یکی از محبوب ترین ویژگی ها و امکانات دوربین های مدار بسته قابلیت تشخیص چهره می باشد. بدون شک این ویژگی می تواند در بسیاری از موارد به شما کمک کند تا چهره افراد را تشخیص دهید. ما در این مطلب برای شما مطالبی در مورد دوربین های مدار بسته که قابلیت تشخیص چهره دارند بیان می کنیم. با ما همراه باشید.

دوربین های مدار بسته ای که قابلیت تشخیص چهره دارند به شما کمک می کنند تا بتوانید به راحتی تصاویر را تشخیص دهید و تصاویر و افراد را به حافظه دوربین اضافه کنید.

دوربین های مدار بسته با قابلیت تشخیص چهره

در این قسمت برای شما نحوه کار کردن این دوربین ها را توضیح می دهیم :

۱) ساخت پایگاه داده برای دوربین با تصاویر خانواده

اولین کاری که شما باید آن را انجام دهید اضافه کردن تصاویر افراد خانواده به پایگاه داده دوربین می باشد. دوربین های مدار بسته که قابلیت تشخیص چهره دارند باید تصاویر را یاد بگیرند. برای این کار می توانید از اعضای خانواده بخواهید در جلوی دوربین بایستند یا تصاویر آن را به صورت دستی به پایگاه داده اضافه کنید. در حالت کلی دوربین های مدار بسته می توانند ۱۶ تا ۳۲ تصویر افراد را تشخیص دهند.

اطلاعاتی در مورد دوربین های مدار بسته با قابلیت تشخیص چهره

۲) تطبیق دادن تصاویر 

بعد از اضافه کردن تصاویر به دوربین مدار بسته، دوربین های مدار بسته می توانند تصاویر را با چهره افرادی که در تصویر می بینند مطابقت دهند. این دوربین های هوشمند می توانند تصاویر افرادی که در دوربین دیده می شود را با پایگاه داده خود تجزیه و تحلیل کنند. اگر دوربین مدار بسته نتواند تصویر را با چهره فرد تطبیق دهد برای شما هشدار ارسال می شود.

۳) ارسال هشدار به تلفن همراه

زمانی که دوربین نمی تواند تصاویر را شناسایی و تجزیه و تحلیل کند شروع به فرستادن هشدار می کند. این موضوع نشان می دهد که فردی که در حال حاضر دوربین تصویر آن را ثبت می کند، فرد آشنایی نیست و این ممکن است برای شما دردسر ایجاد کند.

مزایای استفاده از دوربین های مدار بسته با قابلیت تشخیص چهره

۱) کاهش هشدار های نادرست

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از دوربین های مدار بسته که قابلیت تشخیص چهره دارند، کاهش پیدا کردن هشدار های نادرست می باشد. کسانی که از دوربین های مدار بسته استفاده می کنند این موضوع را به خوبی می دانند که دوربین هوشمند ممکن است هشدار های نادرست ارسال کند. دوربین های مدار بسته خانگی که قابلیت تشخیص چهره دارند کمتر هشدار های نادرست ارسال می کنند. شما با داشتن این مدل دوربین ها می توانید مطمئن باشید که هشدار های درستی دریافت می کنید.

اطلاعاتی در مورد دوربین های مدار بسته با قابلیت تشخیص چهره

۲) نشان دادن چهره افراد به صورت دقیق

دوربین های مدار بسته می توانند تصاویر را تشخیص دهند. دوربین هایی که از امکانات بیشتری برخوردار هستند می توانند تصاویر افراد را حتی زمانی که عینک دارند یا صورت خود را پوشانده اند تشخیص دهند. توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از مشکلات احتمالی و تهیه کالاهای با کیفیت، دوربین مدار بسته و لوازم جانبی آن را فقط از فروشگاه ‌ها و شرکت ‌های معتبر فروشنده این محصولات تهیه نمایید. شرکت دوربین مدار بسته پویا بین، شرکتی معتبر در زمینه مشاوره، فروش، راه اندازی و تعمیر دوربین مدار بسته است. کارشناسان فروش این شرکت، خدمات مشاوره رایگان را در زمینه دوربین مدار بسته به شما ارائه می ‌دهند.

۳) دوربین های مدار بسته با قابلیت تشخیص چهره

دوربین های مدار بسته امروزه دارای امکانات و ویژگی های پیشرفته ای هستند و شما با داشتن این دوربین ها می توانید از امنیت کاملی برخوردار باشید. به غیر از تشخیص چهره این دوربین های هوشمند می توانند پلاک ماشین ها را نیز به راحتی شناسایی و ثبت کنند.

اطلاعاتی در مورد دوربین های مدار بسته با قابلیت تشخیص چهره

اطلاعاتی در مورد دوربین های مدار بسته با قابلیت تشخیص چهره

سخن آخر

یکی از مهم‌ ترین نکاتی که در هنگام خرید دوربین مدار بسته حتما باید به آن دقت کنید نوع دوربین مدار بسته است. شما در ابتدا باید بدانید در دوربین مدار بسته به چه امکانات و ویژگی‌ های نیاز دارید، پس از اطلاع از نیازهای خود می‌توانید بهترین دوربین مدار بسته را برای خود انتخاب کنید. همانطور که مطالعه کردید، ما در این مطلب برای شما مطالبی در مورد دوربین های مدار بسته با قابلیت تشخیص چهره بیان کردیم. امیدواریم این مطلب برای علاقمندان این زمینه، مفید واقع شود.

توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از مشکلات احتمالی و تهیه کالاهای با کیفیت، دوربین مدار بسته و لوازم جانبی آن را فقط از فروشگاه ‌ها و شرکت ‌های معتبر فروشنده این محصولات تهیه نمایید. شرکت دوربین مدار بسته پویا بین، شرکتی معتبر در زمینه مشاوره، فروش، راه اندازی و تعمیر دوربین مدار بسته است. کارشناسان فروش این شرکت، خدمات مشاوره رایگان را در زمینه دوربین مدار بسته به شما ارائه می ‌دهند.

به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از تصمیم ‌گیری نهایی و سفارش دوربین مدار بسته، با کارشناسان فروش شرکت پویا بین تماس بگیرید و از راهنمایی آن‌ها استفاده کنید تا بهترین انتخاب ‌ها را در زمینه دوربین مدار بسته داشته باشید. می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر و جهت مشاوره و سفارش نصب دوربین مدار بسته با کارشناسان پویا بین در تماس باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.