فروش پک دوربین مداربسته

فروش پک دوربین مداربسته

پکیج 13 عدد دوربین مدار بسته

پکیج 13 عدد دوربین مدار بسته

فروش پک دوربین مداربسته در این سایت برای شما به صورت مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد ؛ شما می توانید برای این منظور، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی را کسب کنید ، البته مشخصات و جزئیات ارائه پک ها نیز آورده شده است.

فروش پک دوربین مداربسته در این سایت در تعداد و انواع مختلف برای شما به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می شود. شما می توانید در تعداد مشخص، برای صرفه جویی در هزینه ها، از پک های حرفه ای و با قیمت مناسب پویا بین استفاده کنید.

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که برای پوشش امنیتی و تصویری یک فضای بزرگ مسکونی، اداری و …، قصد داشته اید که از دوربین مدار بسته استفاده کنید. در صورت خرید تکی و یا تعداد محدود چندتایی شما بار مالی بیشتری را متحمل خواهید شد. اما در پویا بین شما می توانید با مبالغ مناسب برای خرید انواع پک های 2 تایی تا 16 تایی دوربین اقدام کنید.

این مجموعه با دارا بودن سابقه درخشان در زمینه دستگاه ها و سیستم های امنیتی، توانسته است تا رضایت مشتریان و مخاطبان خود را در طول سال های فعالیت خود به دست آورد. پویا بین این امکان را برای شما نیز فراهم کرده است تا بتوانید از محصولات با کیفیت این شرکت به صورت پک و با قیمت مناسب استفاده کنید.

در این مقاله قصد داریم تا درباره خرید انواع پک دوربین مداربسته برای شما اطلاعات و مشخصاتی را ارائه کنیم. همچنین در مورد قیمت انواع پک های پویا بین نیز اطلاعاتی در اختیار شما قرار خواهیم داد. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

دوربین های مدار بسته به صورت پک

برای کنترل امنیتی و تصویری مجتمع های بزرگ، سالن ها، استادیوم ها و یا مراکز با حجم و فضای بالا، نیاز به تعداد بالای دوربین خواهید داشت. این تعداد بالا باید از مراکز معتبر و ارائه دهنده خدمات امنیتی و دوربین مدار بسته با کیفیت بالا خریداری شود.

تعداد دوربین ها نیز به نوع و شکل فضاهای شما بستگی دارد. برای مثال هر محیط دارای راهرو و یا پیچ های دیواری فراوان، نیازمند دوربین های متعددی است. دوربین های مد نظر باید بدون ایراد باشند و هیچکدام کوچکترین نقص فنی نداشته باشند. شما همچنین باید به منظور اطمینان از اصالت کالا، فریب وعده های با قیمت کاذب و بسیار پایین را نخورید.

پک دوربین مداربسته را می توانید با اطمینان کامل از خود تولید کنندگان محصولات امنیتی و ارائه دهندگان این خدمات خریداری کنید تا ضمانت اصالت تک تک دوربین ها و قطعات پک را برای خود داشته باشید.

فروش پک دوربین مداربسته پویا بین

در این قسمت از مطلب همان طور که به شما گفتیم، شرایط فروش پک دوربین مدار بسته را به شما به صورت کامل آموزش می دهیم. شما می توانید برای این منظور در ادامه این مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. مهم ترین موارد در فروش پک های پویا بین در این قسمت از مطلب به همراه نکاتی مهم بیان شده اند.

1. انواع پک دوربین مداربسته پویا بین، در تعداد 2 تا 16 تایی به شما خریداران ارائه می شود.

2. به دلیل فروش تعداد بالای دوربین ها در این طرح، قیمت ها به نسبت قیمت تکی کمتر است و خرید پک برای شما به صرفه تر و اقتصادی تر است.

3. هر کدام از پک ها با تعداد خاص دارای دوربین ها و سایر قطعات با مشخصات و شرایط خاصی هستند. برای مثال شما باید بدانید که در فروش پک پانزده عدد دوربین مدار بسته اقتصادی، تعداد 13 عدد دوربین دام دید در شب با کیفیت 2 مگاپیکسل، 2 عدد دوربین بولت دید در شب با کیفیت 2 مگاپیکسل، یک عدد دستگاه دی وی آر 16 کانال، یک عدد هارد 2 ترا مناسب دستگاه دی وی آر ( وسترن دیجیتال)، آداپتور دوربین ها، فیش BNC و 150 متر کابل ترکیبی ( کواکسیال + برق ) به شما داده خواهد شد.

4. انواع پک دوربین مداربسته پویا بین، با ضمانت یک ساله به شما عرضه خواهند شد.

شما می توانید برای خرید پک دوربین مدار بسته، همین حالا به قسمت فروشگاه دوربین مدار بسته سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *