بلاگ

ایده های کسب موفقیت در فروش دوربین مداربسته

در صورتی که می خواهید در زمینه فروش دوربین مداربسته فعالیت کنید، در این مقاله ایده هایی برای رونق بیزینس تان ارائه شده است. صنعت امنیت (security industry) به بخش جدایی ناپذیری از دنیای ما بدل شده است. به خصوص که در سال های اخیر میزان جرم و جنایت مدام در حال افزایش است. بودجه امنیتی کشورها با آغاز هر سال نو افزایش می یابد. چرا مجرمان هر روز حرفه ای تر شده و مقابله با آن ها نیازمند تمهیدات بیشتر و جدی تر است.

با وجود این که حفظ امنیت وظیفه تمام افراد است، با این حال متخصصانی در این زمینه وجود دارند که سهامداران عمده صنعت امنیت به شمار می روند. سازمان های امنیتی دولتی مانند ارتش، پلیس و سایر مسئولین امنیتی ملی و بین المللی سیستم های امنیتی ویژه خود را پیدا می کنند. سازمان های خصوصی نیز در حد گستره و محدودیت های خود سیستم های نظارتی و امنیتی خاص خود را خواهند داشت.

بررسی اجمالی صنعت فروش دوربین مداربسته

پر واضح است که صنعت امنیت خصوصی نیازمند رشدی پر سرعت است.  در حال حاضر، حدود ۲ میلیون کارمند امنیتی در ایالات متحده آمریکا به صورت تمام وقت مشغول به کار هستند. این آمار در حالی ارائه شده است که انتظار می رود این تعداد تا پایان سال ۲۰۲۰ به ۲۱ درصد افزایش یابد.

طبق آمار رسمی سهم صنعت امنیت از بازارهای جهانی در سال ۲۰۱۳ حدود ۹۶ میلیارد دلار بوده است. طبق همین آمارها، اروپا با ۳۰%، بیشتر سهامدار این بازار بوده است. در ادمه آسیا (به استثنای ژاپن) و پس از آن نیز آمریکای شمالی بیشترین سهم را از این آمار داشته اند. درآمد ناشی از تجارت سیستم های امنیتی آمریکا در سال ۲۰۱۴ نیز حدود ۲۵ میلیارد دلار برآورد شده است.

در واقع صنعت امنیت خصوصی نیز سیستم بسیار عظیمی است که سالانه مبالغ هنگفتی را در بازارهای جهانی جابجا می کند. جای تعجب نیست که با وجود تمام تدابیر امنیتی ملی و بین المللی کشور ها، سیستم های امنیت خصوصی نیز به صورت روز افزون در حال رشد هستند. آنچه که مسلم است، سیستم امنیت خصوصی سیستمی در حال تکامل بوده و هر روز با تکنولوژی های جدید و رویکردهای نو، آماده ارائه خدمات استاندارد و ایمن تر به کاربران است.

فروش دوربین مداربسته

ایده های رسیدن به موفقیت در زمینه فروش دوربین مداربسته

در این مقاله سعی داریم ایده های کسب و کار در صنعت امنیتی و به عبارت ساده تر ایده های فروش دوربین مداربسته را به اختصار برای علاقه مندان توضیح دهیم.

 • به یک مشاور امنیتی (Security Consultant) تبدیل شوید

با توجه به اینکه جرم و جنایت و انواع آن همه روزه در حال رشد و پیچیدگی است، کسب تخصص در زمینه دوربین های مداربسته و در حالت کلی راهکارهای امنیتی می تواند برای تمام سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی لازم باشد. در صورتی که به این حرفه علاقه مند هستید، ابتدا تخصص لازم را کسب نمایید. و سپس آن را به عنوان مشاور امنیتی در اختیار کاربران این سیستم قرار دهید.

 • بازاریابی برای فروش دوربین مداربسته را فراموش نکنید

بازاریابی در سیستم تجاری مدرن حرف اول را می زند. بسیاری از تولید کنندگان بزرگ بدون این که کیفیتی بالاتر از تولید کنندگان خرده پا ارائه دهند، صرفا به دلیل بازاریابی گسترده و حرفه ای و جلب اعتماد مشتریان تمام عرصه را در دست گرفته اند.

بازاریابی یا Marketing فرایندی مدیریتی اجتماعی است. طی این فرایند افراد نیازهای را شناسایی کرده و در صدد جبران و تامین آن ها بر می آیند. فرایند بازایابی بر چهار اصل اساسی استوار است که عبارتند از:

 • کالا (Product)

 • توزیع و یا محل (Place)

 • قیمت (Pricing)

 • ترویج (Promotion)

البته باید تفاوت بازاریابی و فروش دوربین مداربسته را در نظر داشته باشیم. فروش فرایندی متفاوت است که نتایج را در نظر نمی گیرد و رشد در آن گنجانده نشده است. اما بازاریابی دقیقا هدف رشد را دنبال می نماید.

 • به نصب دوربین مدار بسته و سایر لوازم امنیتی بپردازید

فروش دوربین مداربسته صرفا برای موفقیت کافی نیست. لازم است دوره های کامل نصب دوربین های مداربسته، خدمات پس از فروش دوربین مداربسته و تعمیرات آن ها را بگذرانید. در غیر این صورت نخواهید توانست توجه و رضایت کاربران و به عبارتی مشتریان خود را به صورت کامل و ماندگار جلب نمایید.

 • وبلاگ نویسی در زمینه سیستم های نظارت تصویری و فروش دوربین مداربسته

امروزه فضای مجازی و نت مهم ترین رفرنس برای کاربران است. در صورتی که مهارت های لازم را کسب کرده و دارای تخصص در زمینه فروش دوربین مداربسته و انواع دوربین ها هستید، می توانید با استفاده از وبلاگ نویسی و قرار دادن مقالات تخصصی و فنی در سایت خود ترافیک بالایی را جذب کنید. در صورتی که سایت یا وبلاگ تان به یک رفرنس برای کاربران تبدیل شود، تعداد کثیری از کاربران به ویژه کاربران بزرگ و صنایع عظیم به شما روی خواهند آورد. همچنین می توانید از قبل این سیستم، تبلیغات سهامداران تجاری بزرگ را نیز جذب کرده و از این طریق سود زیادی به دست آورید.

فروش دوربین مداربسته

 • تبلیغات

تبلیغات (Advertising) را می توان اسلحه ای مدرن برای هدف گیری بخش خاصی از بازار معرفی کرد. کارت پستال ها، کاتالوگ ها، بروشورها، خبرنامه ها و علی الخصوص سایت های اینترنتی می توانند شما را در ارتقای سطح فروش دوربین مداربسته یاری کنند.

علاوه بر موراد فوق فاکتورهای دیگری نیز در فروش دوربین مداربسته قابل ملاحظه هستند. برای مثال، می توان موارد زیر را نام برد:

 • گارانتی و ضمانت دوربین های مدار بسته
 • خدمات پس از فروش دوربین مداربسته
 • لوازم جانبی مکفی و با کیفیت
 • معرفی پک های متناسب با انواع نیازهای کاربری
 • استفاده از جدیدترین انواع و تکنولوژی های دوربین های مدار بسته
 • و مواردی از این دست …

شرکت دوربین مدار بسته پویابین، شرکتی معتبر در زمینه مشاوره، فروش و راه اندازی دوربین مدار بسته است. کارشناسان مجرب فروش این شرکت، خدمات مشاوره رایگان را در زمینه دوربین مدار بسته ارایه می دهند. به شما پیشنهاد می کنیم قبل از تصمیم گیری نهایی و سفارش دوربین مدار بسته، با کارشناسان فروش شرکت پویابین تماس بگیرید و از راهنمایی آن ها استفاده کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.