با مدل‌های دوربین‌های مدار بسته Samsung بیشتر آشنا شوید

دوربین‌های مدار بسته Samsung 

برندهای مختلفی برای دوربین مدار بسته وجود دارند که به شما این اجازه را می‌دهند به راحتی از میان مدل‌های مختلف دوربین مدار بسته برای خود انتخاب کنید. دوربین‌های مدار بسته در اکثر مکان‌های عمومی قرار دارند و شما می‌توانید این دوربین‌ها را در تمام سطح شهر ببینید. استفاده از دوربین‌های مدار بسته باعث می‌شود شما امنیت مالی و امنیت جانی افراد را تامین کنید. اگر به دنبال خرید یک دوربین مدار بسته هستید بهتر است مطلب زیر را مطالعه کنید. ما در این مطلب برای شما مدل‌های مختلف دوربین‌های مدار بسته Samsung را معرفی می‌کنیم و ویژگی هر یک از دوربین‌ها را برای شما مشخص می‌کنیم. امیدواریم این مطلب برای علاقه‌مندان این زمینه مفید باشد. شما کدام مدل زیر را برای خانه یا محیط کسب و کار خود انتخاب می‌کنید.

با مدل‌های دوربین‌های مدار بسته Samsung بیشتر آشنا شوید

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در هنگام خرید دوربین مدار بسته حتما باید به آن دقت کنید نوع دوربین مدار بسته است. شما در ابتدا باید بدانید در دوربین مدار بسته به چه امکانات و ویژگی‌های نیاز دارید، پس از اطلاع از نیازهای خود می‌توانید بهترین دوربین مدار بسته را برای خود انتخاب کنید.

۱) دوربین مدار بسته Samsung SDC-9443BC

اولین دوربین مدار بسته‌ای که در این مطلب برای شما معرفی می‌کنیم دوربین مدار بسته Samsung SDC-9443BC می‌باشد. مدل Samsung SDC-9443BC یکی از بهترین دوربین‌های مدار بسته Samsung می‌باشد. با استفاده از این دوربین مدار بسته می‌توانید مطمئن باشید تصاویر با کیفیتی را ثبت خواهید کرد. تصاویری که این دوربین مدار بسته ثبت می‌کنند برابر با ۱۰۸۰ است. این دوربین مدار بسته در برابر آب و هوای نامناسب بسیار مقاوم می‌باشد و شما به راحتی از این دوربین مدار بسته می‌توانید در فضای بیرون از خانه استفاده کنید. این دوربین در هنگام شب نیز تصاویر با کیفیتی را ثبت می‌کند و شما می‌توانید از تصاویر این دوربین در هنگام شب مطمئن باشید. با استفاده از این دوربین که زاویه دید ۱۰۵ درجه دارد می‌توانید تصاویر در اکثر زوایا را داشته باشید. بهترین کار برای خرید یک دوربین مدار بسته توجه به امکانات و ویژگی‌های آن دوربین مدار بسته می‌باشد. ویژگی‌های این دوربین مدار بسته به شرح زیر است :

ویژگی‌های دوربین مدار بسته Samsung SDC-9443BC :

 • تصاویر با کیفیت ۱۰۸۰
 • مقاوم در برابر آب و هوا
 • دید در شب مناسب
 • زاویه دید ۱۰۵ درجه
دوربین‌های مدار بسته Samsung

دوربین‌های مدار بسته Samsung

۲) دوربین مدار بسته Samsung SNH-V6414BN

مدل‌ها و طرح‌های متنوعی برای دوربین مدار بسته وجود دارد که در این مطلب تعدادی از این مدل‌ها برای شما معرفی می‌شود. مدل دیگری که در این مطلب برای شما معرفی می‌کنیم دوربین مدار بسته Samsung SNH-V6414BN می‌باشد. این دوربین یکی از بهترین دوربین‌های مدار بسته Samsung می‌باشد. این دوربین مدار بسته می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. با استفاده از این دوربین می‌توانید تصاویر با کیفیتی را ثبت کنید. تصاویری که توسط این دوربین مدار بسته ثبت می‌شود برابر با ۱۰۸۰ است. این دوربین مدار بسته دید در شب مناسبی دارد. با استفاده از این دوربین در هر جای دنیا که هستید می‌‌توانید تصاویر دوربین خود را مشاهده کنید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که این دوربین مدار بسته دارد زاویه دید آن است. این دوربین با زاویه دید ۱۳۰ درجه باعث می‌شود شما تصاویر را زاویه گسترده‌ای مشاهده کنید. این دوربین به صورت بسیار هوشمند قابلیت تشخیص صدا و حرکت دارد. ویژگی‌های این دوربین مدار بسته به شرح زیر است :

ویژگی‌های دوربین مدار بسته Samsung SNH-V6414BN :

 • کیفیت تصاویر با رزولوشن ۱۰۸۰
 • دوربین مدار بسته بی‌سیم
 • دید در شب مناسب
 • زاویه دید ۱۳۰ درجه
 • این دوربین مدار بسته قابلیت تشخیص صدا و حرکت دارد
دوربین‌های مدار بسته Samsung

دوربین‌های مدار بسته Samsung

۳) دوربین مدار بسته Samsung Wisenet SNH-V6431BN

توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از مشکلات احتمالی و تهیه کالاهای با کیفیت، دوربین مدار بسته و لوازم جانبی آن را فقط از فروشگاه‌ها و شرکت‌های معتبر فروشنده این محصولات تهیه نمایید. آخرین مدل دوربین مدار بسته‌ای که در این مطلب برای شما معرفی می‌کنیم دوربین مدار بسته Samsung Wisenet SNH-V6431BN می‌باشد. این دوربین مدار بسته نیز یکی از بهترین دوربین‌های مدار بسته Samsung می‌باشد. تصاویری که این دوربین مدار بسته برای شما ثبت می‌کند بسیار کیفیت مناسبی دارد. این دوربین به راحتی می‌تواند تصاویری با کیفیت ۱۰۸۰ را برای شما ثبت کند. اگر به دنبال یک دوربین مدار بسته برای خانه خود هستید این گزینه می‌تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد. این دوربین به صورت بی‌سیم می‌باشد و شما می‌توانید با استفاده از گوشی خود در هر جای دنیا که باشید تصاویر را ببینید. یکی از بزرگ‌ترین مزایای استفاده از این دوربین مدار بسته ثبت ویدیوهایی با کیفیت ۱۰۸۰ است. این دوربین مدار بسته دید در شب مناسبی نیز دارد. این دوربین مدار بسته ویژگی‌های زیر را دارد :

ویژگی‌های دوربین مدار بسته Samsung Wisenet SNH-V6431BN :

 • ثبت تصاویر با کیفیت ۱۰۸۰
 • مناسب برای محیط داخل خانه
 • دوربین مدار بسته بی‌سیم
 • دید در شب مناسب
 • ارسال هشدار به تلفن
 • وضعیت صوتی دو طرفه
 • زاویه دید ۱۳۰ درجه
دوربین‌های مدار بسته Samsung

دوربین‌های مدار بسته Samsung

سخن آخر

دوربین‌های مدار بسته Samsung

دوربین‌های مدار بسته Samsung

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در هنگام خرید دوربین مدار بسته حتما باید به آن دقت کنید نوع دوربین مدار بسته است. شما در ابتدا باید بدانید در دوربین مدار بسته به چه امکانات و ویژگی‌های نیاز دارید، پس از اطلاع از نیازهای خود می‌توانید بهترین دوربین مدار بسته را برای خود انتخاب کنید. همانطور که مطالعه کردید، ما در این مطلب به بررسی بهترین دوربین‌های مدار بسته Samsung پرداختیم. امیدواریم این مطلب برای علاقمندان این زمینه، مفید واقع شود. توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از مشکلات احتمالی و تهیه کالاهای با کیفیت، دوربین مدار بسته و لوازم جانبی آن را فقط از فروشگاه‌ها و شرکت‌های معتبر فروشنده این محصولات تهیه نمایید.

شرکت دوربین مدار بسته پویابین، شرکتی معتبر در زمینه مشاوره، فروش، راه اندازی و تعمیر دوربین مداربسته است. کارشناسان فروش این شرکت، خدمات مشاوره رایگان را در زمینه دوربین مدار بسته به شما ارائه می‌دهند. به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از تصمیم‌گیری نهایی و سفارش دوربین مدار بسته، با کارشناسان فروش شرکت پویا بین تماس بگیرید و از راهنمایی آن‌ها استفاده کنید تا بهترین انتخاب‌ها را در زمینه دوربین مدار بسته داشته باشید. می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر و جهت مشاوره و سفارش نصب دوربین مداربسته با کارشناسان پویابین در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *