کدام مدل از دوربین‌های مدار بسته R-Tech را برای خود انتخاب می‌کنید ؟

دوربین‌های مدار بسته R-Tech

در تمام جوامع پیشرفته می‌توانید استفاده وسیع از دوربین‌های مدار بسته را مشاهده کنید. دوربین‌های مدار بسته در مکان‌های عمومی، محیط‌های کسب و کار، خانه، مدرسه و … وجود دارند و استفاده از این دوربین‌های امنیتی باعث تامین امنیت افراد می‌شود. دوربین‌های مدار بسته در برندهای مختلفی در بازار وجود دارند و شما با توجه به نیاز خود می‌توانید به سراغ یکی از دوربین‌های مدار بسته بروید.­ در این مطلب می‌خواهیم یکی دیگر از برندهای دوربین مدار بسته را برای شما معرفی کنیم که برند خوبی برای دوربین مدار بسته محسوب می‌شود. دوربین‌های مدار بسته R-Tech یکی از بهترین دوربین‌های مدار بسته به شمار می‌آیند. در این مطلب بهترین دوربین‌های مدار بسته R-Tech برای شما معرفی می‌شود. امیدواریم این مطلب برای علاقه‌مندان این زمینه مفید باشد. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در هنگام خرید دوربین مدار بسته حتما باید به آن دقت کنید نوع دوربین مدار بسته است. شما در ابتدا باید بدانید در دوربین مدار بسته به چه امکانات و ویژگی‌های نیاز دارید، پس از اطلاع از نیازهای خود می‌توانید بهترین دوربین مدار بسته را برای خود انتخاب کنید.

کدام مدل از دوربین‌های مدار بسته R-Tech را برای خود انتخاب می‌کنید ؟

۱) دوربین مدار بسته R-Tech CA-IR140

اولین دوربین مدار بسته که در این مطلب برای شما معرفی می‌کنیم دوربین مدار بسته R-Tech CA-IR140 می‌باشد که یکی از بهترین دوربین‌های مدار بسته R-Tech می‌باشد. این دوربین مدار بسته می‌تواند انتخاب مناسبی برای دوربین در فضای خارج از خانه باشد. این دوربین مدار بسته در برابر آب و هوای طوفانی بسیار مقاوم است. این دوربین مدار بسته با قیمت مناسبی که دارد می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. این دوربین مدار بسته ویژگی‌های زیر را دارد :

ویژگی‌های دوربین مدار بسته R-Tech CA-IR140 :

 • مقاوم در برابر آب و هوا
 • دید در شب
 • قیمت بسیار مناسب
 • نصب ساده
دوربین‌های مدار بسته R-Tech

دوربین‌های مدار بسته R-Tech

۲) دوربین مدار بسته R-Tech 2MP

دوربین مدار بسته دیگری که در این مطلب برای شما معرفی می‌کنیم دوربین مدار بسته  R-Tech 2MP می‌باشد. این دوربین یکی از بهترین دوربین‌های مدار بسته R-Tech  محسوب می‌شود که بسیار محبوب و پرفروش است. تصاویری که این دوربین مدار بسته برای شما ثبت می‌کند برابر با ۱۰۸۰ است و شما می‌توانید از داشتن تصاویر با کیفیت مطمئن باشید. این دوربین مدار بسته در زمان شب نیز تصاویر با کیفیت بالایی را در اختیار شما قرار می‌دهد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که این دوربین مدار بسته دارد مقاوم بودن این دوربین در برابر آب و هوای نامناسب است. این دوربین مدار بسته ویژگی‌های زیر را دارد :

ویژگی‌های دوربین مدار بسته۲MP R-Tech :

 • ثبت تصاویر با وضوح ۱۰۸۰
 • دید در شب
 • مقاوم در برابر آب و هوای نامناسب
دوربین‌های مدار بسته R-Tech

دوربین‌های مدار بسته R-Tech

۳) دوربین مدار بسته R-Tech 2.8mm

طرح‌ها و مدل‌های متنوعی برای دوربین‌های مدار بسته وجود دارد که ما در این مطلب فقط تعدادی از این مدل‌ها را برای شما معرفی کردیم. مدل دیگری که در این قسمت برای شما معرفی می‌کنیم دوربین مدار بسته R-Tech 2.8mm می‌باشد. این دوربین نیز یکی از بهترین دوربین‌های مدار بسته R-Tech می‌باشد. این دوربین مدار بسته تصاویری با بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار می‌دهد. این دوربین وضوح تصویری برابر با ۱۰۸۰ دارد. از این دوربین مدار بسته به راحتی می‌توانید در آب و هوای نامناسب استفاده کنید. اگر به دنبال دوربینی هستید که بتوانید در فضای خارج از خانه از آن استفاده کنید این دوربین بهترین انتخاب برای شما می‌باشد. این دوربین مدار بسته دید در شب بسیار مناسبی دارد و شما می‌توانید به تصاویر این دوربین در شب اعتماد کنید. این دوربین مدار بسته دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد :

ویژگی‌های دوربین مدار بسته R-Tech 2.8mm :

 • وضوح تصویری برابر با ۱۰۸۰
 • مقاوم در برابر آب و هوای نامناسب
 • دید در شب
 • قیمت مناسب
دوربین‌های مدار بسته R-Tech

دوربین‌های مدار بسته R-Tech

۴) دوربین مدار بسته R-Tech Plug & Play

طرح‌ها و مدل‌های متنوعی برای دوربین مدار بسته وجود دارد که هر فردی با توجه به نیاز خود به سراغ این مدل‌ها می‌رود. این نکته مهم است که قبل از خرید دوربین مدار بسته بدانید به چه امکانات و ویژگی‌هایی نیاز دارید. آخرین مدل دوربین مدار بسته‌ای که در این مطلب برای شما معرفی می‌کنیم دوربین مدار بسته R-Tech Plug & Play می‌باشد. این دوربین مدار بسته یکی از بهترین دوربین‌های مدار بسته R-Tech می‌باشد. این دوربین مدار بسته تصاویر با کیفیت بالایی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این دوربین تصاویری با کیفیت ۱۰۸۰ را به شما ارائه می‌دهد. این دوربین مدار بسته در شب نیز دید مناسبی دارد و شما به راحتی می‌توانید از این دوربین مدار بسته استفاده کنید. این دوربین مدار بسته بلندگو و میکروفون مناسبی دارد و شما با استفاده از آن می‌توانید به صورت دو طرفه مکالمه داشته باشید. این دوربین مدار بسته ویژگی‌های زیر را دارد :

ویژگی‌های دوربین مدار بسته R-Tech Plug & Play :

 • ثبت تصاویر با کیفیت ۱۰۸۰
 • دید در شب
 • میکروفون و بلندگو مناسب
 • قابلیت صوتی دو طرفه
دوربین‌های مدار بسته R-Tech

دوربین‌های مدار بسته R-Tech

سخن آخر

دوربین‌های مدار بسته R-Tech

دوربین‌های مدار بسته R-Tech

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در هنگام خرید دوربین مدار بسته حتما باید به آن دقت کنید نوع دوربین مدار بسته است. شما در ابتدا باید بدانید در دوربین مدار بسته به چه امکانات و ویژگی‌های نیاز دارید، پس از اطلاع از نیازهای خود می‌توانید بهترین دوربین مدار بسته را برای خود انتخاب کنید. همانطور که مطالعه کردید، ما در این مطلب به بررسی بهترین دوربین‌های مدار بسته R-Tech پرداختیم و ویژگی هر یک از دوربین‌ها را برای شما معرفی کردیم. امیدواریم این مطلب برای علاقمندان این زمینه، مفید واقع شود. توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از مشکلات احتمالی و تهیه کالاهای با کیفیت، دوربین مدار بسته و لوازم جانبی آن را فقط از فروشگاه‌ها و شرکت‌های معتبر فروشنده این محصولات تهیه نمایید.

شرکت دوربین مدار بسته پویابین، شرکتی معتبر در زمینه مشاوره، فروش، راه اندازی و تعمیر دوربین مداربسته است. کارشناسان فروش این شرکت، خدمات مشاوره رایگان را در زمینه دوربین مدار بسته به شما ارائه می‌دهند. به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از تصمیم‌گیری نهایی و سفارش دوربین مدار بسته، با کارشناسان فروش شرکت پویا بین تماس بگیرید و از راهنمایی آن‌ها استفاده کنید تا بهترین انتخاب‌ها را در زمینه دوربین مدار بسته داشته باشید. می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر و جهت مشاوره و سفارش نصب دوربین مداربسته با کارشناسان پویابین در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *